Abiturienčių mintys radijo dokumentikai

Šiandien man abitūros egzai atrodo taip toli, gal net kažkiek romantiški. Visi juos kažkaip išlaiko ir viskas baigiasi gerai. Galų gale.

Šiandien – mokytojų streikų, neadekvačių reformų, ministrų atsistatydinimo, egzaminų pirkimo ir apskritai sumautos švietimo sistemos kontekste mudu su kolege Juste M. darom štai ką: aprūpinom dvi abiturientes garso įrašymo įranga ir jos 6 savaites įrašinėja save, savo aplinką ir viską aplink egzaminus. Galiausiai iš to turėtų gautis ~ 20 min. radijo pasakojimas.

Šita scena, pvz, nereali:

Įrašinėjimai baigiasi rytoj. Nes rytoj pirmas visuotinis egzaminas.


 1. Šiandien pirmąkart save persilaužiau ir šitam bloge atsidariau garso įrašą. Jakovlevo laimei, audio labai greitai pasikrovė, kitaip niekada gyevnime to nebūčiau daręs. Kita vertus, nieko čia puikaus. Iki šiol man šitas blogas patiko dėl trumpų tekstų.

  p.s. su visa pagarba ir be jokių įžeidžiančių minčių – merginų tarmė prideda daug žavesio visam šitam reikalui. Tikiuosi, bent viena iš jų taps žurnaliste ir užims atsiradusias vakancijas, tskant:)

 2. vaida

  cgedai, ar apie kokias konkreciai cia vakancijas :)?

 3. Tiesą sakant, nekonkretinau, gerbiama keliautoja:) Daugiausia, žinoma, galvojau apie save – tokia galvojimo kryptis atitinka mano lyties, zodiako ženklo ir t.t. charakteristikas.

  Beje, sveikinu šio blogo kūrėją. Kai komentaruose užverda su teksto tema nesusijusios diskusijos, reiškia, kad svetainė tapo tikrais interneto vartais:)

 1. 1 Kai abiturientės tampa studentėm « Garsai

  […] yra ta abiturientė, kuri buvo pagrindinė veikėja radijo pasakojime (kas tas yr, rašiau anksčiau). Galutinis produktas trunka 22 min., manau, pavyko kitaip nei pradžioj manėm. Bet pavyko gerai. […]
Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s


 • Archyvai

 • viktoras taškas jakovlevas eta gmail taškas com
 • Creative Commons

  Turinys yra Creative Commons, jeigu nenurodyta kitaip


%d bloggers like this: