Randų istorijos, sakau, yra daugiau eksperimentas, nei kažkas rimto. Viskas paprasta: iš pradžių reikia nupasakoti, kaip randas antrodo, tada detaliai pasakoti istoriją, kaip tas randas atsirado.

Pradėjęs ieškoti žmonių, kurie galėtų papasakoti savo randų istorijas maniau, kad pačios istorijos bus įdomesnės, tiksliau įdomesni gyvenimo posūkiai dėl pačių randų. Ne viskas taip ir buvo, bet kai kas, manau, tikrai verta dėmesio. Patys pasakysit.

Pvz, Roko Pralgausko istorija. Kai kas klausia, kaip aš jį radau su visa istorija, bet tas reikalauja atskiro pasakojimo. Pasakysiu tik tiek, kad jis pats mane rado, kai įdėjau skelbimą internete; paskambino vieną šeštadienį apie vidurnaktį, prisistatė pasakotoju “lietuvių liaudies motyvais“, atvyko į studiją ir pasakė, kad ir pats norėtų dirbt radijuje.

Tolesni jo keliai nežinomi, bet, sakė, kad neseniai atrado interneto žavesį, tikiuosi ras savo istoriją ir čia.

Dėl savo rando senelis  Albinas Saltonas daugiau nebeskiepijo medelių.  Kaip ir tada, taip ir dabar jis gyvena Butkiškėj, Raseinių rajone, prie Ariogalos.

Yra ir liūdnesnių pasakojimų, štai Lauryno Baikščio. Radau jį Antavilių pensionate prie Vilniaus, ruošdamasis visai kitai temai. Jis sako, kad randai ant kojos jam visad primins, kaip jis atsidūrė Antaviliuose.

Ieškojau randų ir kitais būdais, tiesiog kalbėdamasis su žmonėm.Vieną dieną užeinu į tokį servisą Vilniuj, Šiaurės miestely. Ten vyrų kokie 6 ir nei vienas neturi atseit randų, bet, sako, duokit jam Viliaus telefoną, jis kaip tik dabar ligoninėj, ir randų turi užtektinai. (Čia tiems, kas turi kantrybės).

Ir dar ačiū Simai, am, Simonai Žemaitytei, kad istoriją, kurią jau girdėjau n kartų įvairiausiom progom ji papasakojo dar kartą, į mikrofoną.

Pati idėja irgi ne mano, tiksliau, ne tik mano. Ją išgeneravom kalbėdami apie “vaizdinių kūrimą“ klausytojų galvose, creating images.
  Parašykite komentarą

  Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

  WordPress.com Logo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

  Google photo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

  Twitter picture

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

  Facebook photo

  Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

  Connecting to %s


 • Archyvai

 • viktoras taškas jakovlevas eta gmail taškas com
 • Creative Commons

  Turinys yra Creative Commons, jeigu nenurodyta kitaip


%d bloggers like this: